Vzdělávací programy

  • Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ
  • Program pro makléře s praxí - CERTIFIKOVANÝ SPECIALISTA
  • Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT
  • Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE
  • Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

 

Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ

Na startu Vaší realitní kariéry potřebuje získat maximum informací a znalostí, abyste mohli co nejdříve samostatně pracovat. Díky programu certifikovaný makléř dostane během prvního měsíce čtyři základní moduly tréninků, které vás naučí, jak pracovat na kvalitě a hodnotě vaší značky z pohledu osobního marketingu, naučíme vás pracovat v našich realitních systémech, zjistíte vše o procesu prodeje a pronájmů z hlediska katastru nemovitostí, daní a práva a zároveň si vytrénujete obchodní dovednosti. Nedílnou součástí je i samostudium, které se více zaměřuje na informace ze stavebního, právního a finančního minima. Po úspěšném absolvování celého programu máte možnost složit zkoušku a odnést si akreditaci „CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ“.

Program pro makléře s praxí - MAKLÉŘ SPECIALISTA

Druhým stupněm vzdělání je program Certifikovaný specialista, který se zaměřuje na prohloubení obchodních dovedností se zaměřením na růst obratů a dosahování vytyčených pracovních cílů. Celý program je vedený koučovacím stylem školení a vy sami budete po celou dobu pracovat na svém dlouhodobém rozvoji, růstu výkonu a motivaci. Program se skládá ze třech na sebe navazujících modulů a provede vás tajemstvím úspěšného vyjednávání, pokročilými obchodními dovednostmi a růstem výkonu. Na závěr programu můžete po složení zkoušky získat akreditaci „MAKLÉŘ SPECILAISTA“.

Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT

Jedná se o třetí stupeň realitního vzdělávání, které je určené pro ty nejlepší makléře z oboru. Jeho cílem je, poskytnou elitám špičkové vzdělání, které je samotné připraví na předávání zkušeností, nebo na posun do manažerského vedení lidí a vytváření si vlastních týmů. Mimo jiné program zajišťuje přísun toho nejlepšího, co v daný moment realitní praxe přináší. Po úspěšném absolvování celého programu máte možnost složit zkoušku a odnést si akreditaci „REALITNÍ EXPERT“.

Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Pro každého, kdo vede tým, nebo vlastní franšízovou pobočku, máme připravenou manažerskou akademii, která ho provede tajemstvím úspěšné spolupráce, osvojíme si proces náboru a práce s makléřem nováčkem, vytrénujeme si dovednosti a postupy pro řízení samostatných podnikatelských subjektů a nezapomeneme na všechny nástroje, které manažerům pomáhají při dosahování finančních cílů. Jedná se o půlroční program, který je zakončený závěrečnou prací a získáním akreditace „MANAGEMENT DEVELPEMENT PROGRAM“.

Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

Mezi specifické programy patří samostatné tréninky na rozvoj realitních dovedností, jako je práce s poptávkou, získávání exkluzivity z nabídky a akviziční tréninky. Makléř na sobě může pracovat jak po stránce realitní, tak i po stránce osobního rozvoje a navštívit kurzy time managementu, pozitivní komunikace, vyjednávání, prezentačních dovedností aj. Podle typu kurzu nebo vícedenního tréninku si na závěr odneste osvědčení nebo malou akreditaci po složení závěrečné zkoušky.

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací