Developerské projektyŘíjen 2020

Máchovo jezero, Staré Splavy

Doksy, Přemyslovská

Staré Splavy byly oblíbenou rekreační lokalitou našich předků v 19. a 20. století a přezdívalo se jim "vzdušné lázně". Nyní se v prvorepublikové vile 250m od břehu Máchova jezera nabízí 7 kompletně zrekonstruovaných bytových jednotek velikosti od 1+kk až po 4+kk v cenách již od 1.980.000Kč. Nově vzniklé byty mohou být využity pro víkendové pobyty nebo pro trvalé či sezonní bydlení. Kromě koupání v Máchově jezeře je zde křižovatka turistických cest. Lze poznávat okolí pěšky, vlakem či na kole. V okolí je mnoho přírodních zajímavostí, hradů, zřícenin a zámků.

Zobrazit detail
Září 2020

Břevnovský dvorek

Praha, Na břevnovské pláni

Bytový dům - Břevnovský dvorek, jak již název napovídá je unikátním spojením génia loci Malého Břevnova, rezidenční čtvrti, situované v zeleni. Moderní styl v malém, uzavřeném, architektonicky elegantním komplexu byl navržen studiem Atelier Noon (ak. arch. V. Novák ) a studiem SK architekts (ak. arch. K. Slavíčková a K. Slavíček). Břevnovský dvorek není klasický bytový dům, uniformní ve své architektuře a vybavení. Nabízíme výjimečnost a soukromí. Pouze sedm bytových jednotek se nachází ve třech samostatných objektech, propojených zahradní piazzou s parkovacími zakladači. Domy jsou navrženy jako energeticky úsporné, objekt A s rekuperací..

Zobrazit detail
Květen 2019

Byty Krezmannova Plzeň

Plzeň, Kreuzmannova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk až 4+kk v novostavbě v nově se rodící čtvrti v Kreuzmannově ulici na Skvrňanech. Projekt nabízí moderní prosluněné byty a ateliéry, které jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo mladé páry a zároveň jako skvělá investice do nemovitostí.Velikost bytů je od 47,5 m² do 90 m². Jedná se o designově zajímavý cihlový dům, který nabízí spoustu slunných bytů 2+kk. V domě najdete i dva prostornější byty o dispozicích 3+kk a 4+kk, které budou skvělou volbou pro mladou rodinu. Díky zajímavé architektuře mají některé z bytů ve vyšších patrech okenní výklenky, které jsou nejenom zajímavým designovým..

Zobrazit detail
Květen 2018

Zděné RD, celá ČR

Přerov, Havlíčkova

Výstavba rodinných domů na klíč s dispozicemi od 3+kk do 5+1. Všechny inzerované ceny jsou včetně DPH, základové desky a kompletního vybavení ( podlahové vytápění, sanita, elektroinstalace, podlahové krytiny). Možnost příplatkové kompletní změny vnitřního vybavení RD za bezkonkurenční ceny. Nejnižší cena zděné technologie RD v České republice. Doba výstavby cca 7-9 měsíců dle data započetí stavby. Prověřená stavební firma je držitel certifikátu kvality ISO 9001. V případě zájmu pomůžeme s výběrem optimálního stavebního pozemku.

Zobrazit detail
Leden 2018

Rezidenční bydlení LakeTower

Břeclav, J. Opletala

Developerský projekt počítá s byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, které jsou umístěny v prvním až devátém podlaží domu z masivní železobetonové konstrukce skeletu. Dům jako celek splňuje všechny nízkoenergetické standardy, je skvěle tepelně odizolován a zhotoven z těch nejlepších materiálů. Příčky, oddělující bytové jednotky, jsou vyzděny ze speciálních AKU keramických tvárnic, které zajišťují výborné akustické vlastnosti. Na západní straně budovy jsou zbudovány prostorné balkony, kterými oplývají vždy 3 byty v každém podlaží o metráži od 9 do 15 m². Všechny byty mají přípravu pro klimatizační jednotku, u bytových jednotek č...

Zobrazit detail
Září 2017

Výstavba 24 domů 4+KK, 130 m2, pozemky 559-585 m2

Vysoký Újezd

Prodej 24 nadstandardně řešených řadových rodinných domů. Výstavba se nachází v obci Vysoký Újezd, na hranici okresů Beroun a Praha-západ, pouze necelých 10 minut od Prahy.

Zobrazit detail
Červenec 2017

Výstavba RD na klíč, 2+kk až 6+kk

Sentice

Nabízíme výstavbu dřevěných a zděných RD na klíč. Z široké nabídky můžeme nabídnout domy různých velikostí. V případě zájmu je možné změnit velikost domu a podílet se na výběru stavebního materiálu. Nabízíme připojení na inženýrské sítě, venkovní komunikace, oplocení a brány, změny v projektu jsou také možné.

Zobrazit detail
Březen 2017

Prodej bytů 2+1,2+kk a 3+kk, ve výstavbě, Vizovice-Tyršova

Vizovice, Tyršova

Zprostředkujeme exkluzívně koupi nových bytů 2+1(3+kk), 2+kk(3+kk) - přízemí, 1.NP, 2.NP a podkroví v bytovém domě ve výstavbě - blok "B" na ulici Tyršova ve Vizovicích. Bytové jednotky mají celkovou užitnou plochu od 50,4m² do 72,7m2, s balkony od 5,7m2 do 6,9m², jsou zde plastová okna s vnitřními žaluziemi. Dům je stavěn ze zdiva (cihla Porotherm), má zateplenou fasádu, v každém z bytů je podlahové vytápění (švédská technologie). Součástí kupní ceny jsou standardní materiály, nadstandard za doplatek. Každá bytová jednotka má vlastní kotel s ohřevem vody, který je součástí bytu a umožňuje majiteli vlastní regulaci tepla. Byty jsou nízkonákladové..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací